REDA a.s. je lídrem v oblasti 3D reklamy- reklamní a dárkové předměty- již 26 let na českém trhu a za posledních 5 let patří mezi významné hráče v této oblasti reklamy i na evropském trhu.

Viera Černá- obchodní ředitelka firmy REDA a.s 

Ve společnosti působím již od roku 1995, díky svým zkušenostem a znalostem trhu jsem se podílela na rozvoji celého obchodního úseku společnosti REDA a.s. jako regionální managerka a KA specialista. Pro mnoho významných zákazníků jsem dlouhodobě důvěryhodným obchodním partnerem, za což jsem byla honorována nejedním oceněním. Obchodní ředitelkou společnosti REDA a.s. jsem se stala v červnu 2012.

Mimo pracovní aktivity působím v radě POPAI Central Europe- což je středoevropská pobočka světové asociace POPAI. Je to nezisková organizace, jejímž posláním je podpora marketingu v místě prodeje.

Angažuji se rovněž jako nezávislý poradce pro firmy či agentury a státní instituce v oblasti 3D, rozvíjím a představuji odborné i široké  veřejnosti obor 3D jakou součást reklamního mixu.

Vystudovala jsem Mezinárodní vztahy a Evropská studia na Metropolitní univerzitě v Praze. Sledování mezinárodního dění jak v ekonomické, tak politické sféře je mým druhým koníčkem, číslo jedna v oblasti koníčků je pro mě volejbal.

http://www.reda.cz
------------------------------------------------------------------------------
„Dárek je radost."

Share Button