Jsem jednatelka PRVNÍ DAŇPLUS s.r.o. a realitní makléřka. Baví mě dělat věci právně správně  a být u toho chic! Velká výhoda nás žen. Možná právě proto se nejen v projektu daneporadit.cz obklopuji celou řadou profesionálek z oborů daní a účetnictví, včetně oblasti HR, které jsou připraveny pomoci i vám.

Sama se specializuji na realitní servis a vše co souvisí s nemovitostmi. Prodej /pronájmy bytů  a domů mají velmi úzkou hranici mezi daňovou povinností a dalšími legislativními předpisy.

Mám zkušenost v krizovém managementu firem a online produktech medialních domů. Jsem orientovaná na legislativu daní a oblast lidských zdrojů. Vedení projektů. V poslední době se osobně specializuji zejména na reality. Oblast prodeje / pronájmu nemovistostí, včetně veškerých daňových a účetních aspektů. Vždy řídím svůj čas tak, abych i nadále mohla asistovat dětem s aspergerovým syndromem a jinými jinakostmi. Vše co dělám mi dává další možnost lépe pochopit tento svět a být koučem expertních týmů, které vedu v pozici jednatelky firmy.

Když vrásky, milé dámy, tak jedině od smíchu!

daneporadit.cz

LINKED IN JITKA PYTLÍKOVÁ

Share Button