Jsem lektorkou a průvodkyní v oblasti osobního rozvoje. Svým klientům pomáhám v tom, aby mohli žít šťastný život podle svých představ, bez omezení problémů a nezpracovaných emocí z minulosti. Zároveň mým velkým projektem v současnosti je zdravé vidění bez brýlí, kde se mi podařilo navázat spolupráci na mezinárodní úrovni s propagátory a učiteli metody očního lékaře dr. Batese, což mě přivedlo i k úžasné možnosti začít překládat jeho knihu a další texty, které psal pro odborné časopisy.

Po více jak 15 letech v korporátním byznysu v předních mezinárodních IT společnostech se přesouvám do oblasti osobního rozvoje, který mě celá léta provázel. A přesouvám se do role, ve které mohu předávat dál to, co jsem se nejen naučila, ale hlavně prožila a vyzkoušela. Do role, která vlastně byla už mým dětským snem a nyní se stala mým posláním.

Mým základním motem je, že každý člověk má právo na šťastný a naplněný život. A každý to má jako možnost ve svých rukách. Pro toho, kdo skutečně chce, existují metody, díky kterým takto mohou skutečně žít.

A bude mi ctí a radostí vás na této cestě chvíli doprovázet.

www.soham.center

www.centrumzdravehovideni.cz


Share Button