V pátek 27.3.2020, se uskutečnila konference Equal Pay Day, která je vyvrcholením téměř ročních příprav a půlroční osvětové kampaně #equalpay. Každý rok přináší nové výzvy a nová témata. Rok 2020 přinesl výzvu zcela neočekávanou. Rozhodly jsme se ji přijmout a celý obsah jsme přenesly do virtuálního prostředí. Dle zpětných zpráv – odborně a inspirativně.

 

Díky otevřenému prostoru cloudového světa jsme mohly poskytnout názory a inspiraci od řečníků a řečnic neomezenému počtu sledujících. Prostor se otevřel všem, kteří vnímají důležitost tématu odpovědného byznysu ještě silněji, než kdykoliv předtím. Do virtuální místnosti na Zoomu se připojilo 298 účastnic a účastníků, program trval 7 hodin a to vše fungovalo podle detailního vteřinového scénáře. Živý přenos na Facebooku atakoval hranici 1500 shlédnutí a zájem neustále roste. U nahraných videozáznamů budou počty shlédnutí narůstat a tím se budou posilovat a šířit myšlenky a názory, které zazněly.

Obsah konference se nám, zejména díky nebývalé vstřícnosti partnerů, podařilo během 14 dní přizpůsobit novým podmínkám. Sedmičlenný tým žen zrealizoval téměř 7 hodinové vysílání názorů a pohledů 20 vystupujících naprosto profesionálně”, uvádí zakladatelka konference v ČR a prezidentka pořádající organizace BPWCR, Lenka Šťastná. Moderace celého dne se odvážně ujala Marie Petrovová.

Pro ohlédnutí za naší konferencí, navštivte web equalpayday.cz.

 

 

 

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště