Skip to main content
aktualita

Ohlédnutí za březnovou konferencí Equal Pay Day 2020

By 17. 4. 202023 dubna, 2020No Comments

V pátek 27.3.2020, se uskutečnila konference Equal Pay Day, která je vyvrcholením téměř ročních příprav a půlroční osvětové kampaně #equalpay. Každý rok přináší nové výzvy a nová témata. Rok 2020 přinesl výzvu zcela neočekávanou. Rozhodly jsme se ji přijmout a celý obsah jsme přenesly do virtuálního prostředí. Dle zpětných zpráv – odborně a inspirativně.

 

Díky otevřenému prostoru cloudového světa jsme mohly poskytnout názory a inspiraci od řečníků a řečnic neomezenému počtu sledujících. Prostor se otevřel všem, kteří vnímají důležitost tématu odpovědného byznysu ještě silněji, než kdykoliv předtím. Do virtuální místnosti na Zoomu se připojilo 298 účastnic a účastníků, program trval 7 hodin a to vše fungovalo podle detailního vteřinového scénáře. Živý přenos na Facebooku atakoval hranici 1500 shlédnutí a zájem neustále roste. U nahraných videozáznamů budou počty shlédnutí narůstat a tím se budou posilovat a šířit myšlenky a názory, které zazněly.

Obsah konference se nám, zejména díky nebývalé vstřícnosti partnerů, podařilo během 14 dní přizpůsobit novým podmínkám. Sedmičlenný tým žen zrealizoval téměř 7 hodinové vysílání názorů a pohledů 20 vystupujících naprosto profesionálně”, uvádí zakladatelka konference v ČR a prezidentka pořádající organizace BPWCR, Lenka Šťastná. Moderace celého dne se odvážně ujala Marie Petrovová.

Pro ohlédnutí za naší konferencí, navštivte web equalpayday.cz.