Skip to main content
Osmička pro rodinu

Nezvládáte vztek svého dítěte? Najděte SPOLEČNOU ŘEČ!

By 25. 10. 2016No Comments

15.11. jsme pro maminky na Praze 8 připravily téma na přání: JAK NA VZTEKLÉ DÍTĚ. 

Přihlašovací dotazník, který vyplňujete je plný otázek, ze kterých čerpáme, abychom pro Vás připravily témata na míru. Co vás zajímá a jaké téma potřebujete probrat? Je jich stovky, ale my umíme zařídit ta, která si přejete.

Petra Lišková povede diskuzi u stolu s vámi a ostatními maminkami na téma Emocí. Ty totiž mohou za to, že občas křičíme a občas je neudržíme na uzdě. A protože dítě "kopíruje" vše co dělají rodiče, měly bychom o našich emocích vědět co nejvíce, abychom se naučili najít SPOLEČNOU ŘEČ.

Jak se popisuje Petra? "Poskytuji psychologické konzultace, poradenství a terapii pro rodinu a děti. Pomáhám rodičům při stanovování pravidel, vymezování hranic, jak pracovat s emocemi, jak podporovat všestranný rozvoj dítěte. Pracuji s kontextem, hledáme cesty porozumění a pochopení, jiného náhledu, pracuji s jedinečností každého z nás. U dětí používám i metody neverbální – projektivní a herní techniky. Na částečný úvazek také působím jako školní psycholog, cíleně pracuji s třídními kolektivy, poskytuji poradenství pro rodiče a učitele. Na další částečný úvazek pracuji jako psycholožka pro RC Pexeso, které nabízí služby rodinám i jednotlivcům v různé fázi vývoje – ať už před rozvodem, nebo po něm, při rozhodování péče o děti aj. Zde poskytuji psychoterapii i poradenství rodičům i dětem.

Sama Petra má doma 3 úžasné kluky. Takže?

Přijďte posedět u kávy a probrat důležité téma... i Vaše názory nás zajímají. Zároveň se propojíme a vy tak máte šanci seznámit se s dalšími aktivními maminkami ve svém okolí.

UŽ MÁTE SVÉ MÍSTO U STOLU????