Skip to main content
aktualitaHR days 2019

Mentoring zůstává doménou HR DAYS

Lucie Urválková bude jednou z našich 22 mentorek, které povedou kulaté stoly na HR Days. Ty jsou již tradičně vyhledávanou zónou dvoudennního pracovního veletrhu v pražských Letňanech.

Ve dnech 23. a 24. října 2019 budou probíhat od 9 do 16 hodin každou hodinu mentoringová sezení kolem kulatého stolu. V jednu hodinu si můžete vždy vybrat ze dvou různých mentorek a tedy dvou témat. Nezapoměly jsme na mentoring v angličtině a naším mentorem je i muž - Stanislav Svoboda.

Jsme velmi rády, že i letos souhlasila se sdílením svých zkušeností Lucie Urválková. Její téma je pro nás velmi aktuální a zajímavé. Ženy jsou celkem často na jiné ženy ve svém pracovním okolí tvrdší, než by byl muž. A to je v podstatě velká škoda. Měly bychom se navzájem podporovat.

Lucie pracuje v představenstvu a jako finanční ředitelka (CFO) UNIQA pojišťovny v Čechách i na Slovensku. Řídí tým 150 lidí a spravuje aktiva ve výši okolo 15 miliard korun. Letos i loni byla zařazena měsíčníkem Forbes mezi nejvlivnější ženy v České republice, v minulosti se opakovaně objevila i mezi TOP ženami Česka. Ze sportu si do práce přinesla soutěživé srdce. Neskrývala nikdy své ambice, tvrdě pracovala a postupně se vypracovala do prestižní pozice. V současné době se věnuje také mentoringu podobně naladěných žen a podpoře svých kolegyň.

"Ženy dnes chtějí víc než dříve. A o příležitosti umí zabojovat. Někdy ale bojujeme zbytečně i mezi sebou navzájem. Každá známe tzv. mužskou solidaritu, ale v ženském světě si ji umíme vytvořit jen zřídka. A to je škoda. Podpořme se navzájem a společně máme větší šanci prosadit se. Posílíme ženský element v doposud mužském světě byznysu."

Ke kulatým stolům je možné se předem registrovat zde.

Máte již svou vstupenku na HR Days, které probíhají v rámci Profesia Days? Registrovat.