Skip to main content
aktualitanapsali-o-nasPraha 4

Maximalizujte své šance při hledání práce – setkání pro ženy z Prahy 4

V rámci Speed mentoringu pro ženy z Prahy 4 se s námi v úterý 20.9.2022 podělí o své tipy mentorka Miroslava Barčová Křivánková, a to s tématem Jak úspěšně zvládnout výběrové řízení.

Miroslava se více než 20 let zabývá recruitmentem, strategickým HR poradenstvím a career coachingem. Působila na top manažerských pozicích v mezinárodních personálních společnostech a jako ředitelka náboru v České pojišťovně. V současnosti působí jako Managing Partner společnosti D.C.G. Delta Consulting Group, která se zaměřuje na recruitment a HR consulting a v boardu mezinárodní executive search alianci Kennedy Executive. Denně radí top manažerům předních českých i zahraničních společností, jak se správně prezentovat při výběrových řízení.

Aktuálně se věnuje i projektům zaměřeným na zavádění principů Diversity & Inclusion ve firmách, které se týkají nejen zastoupení a přístupu k ženám, ale i k menšinám a dalším.

Setkání jsou zdarma pro všechny ženy z Prahy 4 díky finanční podpoře Městské části Praha 4. Pro ostatní za symbolický poplatek 200,-/setkání. K dispozici bude i mobilní dětský koutek Rossmánek s hlídáním dětí.

Připojit se můžete i do Facebookové skupiny, která vznikla na popud loňských účastnic.

Termíny dalších setkání: 15.11., 6.12.2022.

Registrovat se můžete zde

 

Zdroj: Baby Office