Skip to main content
aktualitaHR days 2022

Marika Čupa: Investování do akcií – vše, co jste vždycky chtěly vědět, ale bály jste se zeptat

Mentorka: Marika Čupa

Téma: Investování do akcií - vše, co jste vždycky chtěly vědět, ale bály jste se zeptat

Mentoring: 12.10.2022   16:00 - 17:00

Původní profesí jsem advokátka. Přes 18 let jsem se zabývala zejména pojišťovnictvím a mezinárodními transakcemi v pojišťovnictví.
Aktuálně se advokacii věnuji už méně a většinu svého času věnuji tématu investování. Sama 10 let aktivně obchoduji na burze, kapitálové trhy a aktivní obchodování na burze jsou moje veliká láska a vášeň. O akciovém trhu píšu blogy.
Obchodování na burze vnímám jako cestu osobního rozvoje. Burza rychle a syrově odhalí slabá místa a psychické bloky každého. Baví mě s touto psychologickou stránkou obchodování dále pracovat.
Zajímá mě téma investování žen. Vnímám to tak, že ženy se potřebují navzájem podpořit, protože investovat může každá žena a jediné, co potřebuje k tomu, aby začala, je věřit si, že to dokáže.

Investování do akcií - vše, co jste vždycky chtěly vědět, ale bály jste se zeptat

Láká vás investovat do akcií, ale přijde vám to příliš rizikové? Nebo jenom nevíte, jak začít?
Zajímá vás, jak vlastně investování do akcií vypadá v praxi?

Přijďte se zeptat na cokoli, co vás ohledně investování do akcií zajímá, naše členka Marika Čupa, která s akciemi aktivně obchoduje již několik let, vám ráda nasdílí své zkušenosti.

 

BPWCR je dlouholetou váženou partnerkou profesního veletrhu HR DAYS. Naše mentoringová zóna patří k nejvyhledávanějším. Je nám velkou ctí, že Vás i letos můžeme pozvat k mentoringovým stolům. Přijďte si popovídat nejen s HR profesionály na různá témata.