aneb NAUČTE SE KOUZLIT SE ŠTĚTCI...

Milé dámy,
nedávno byla hostem našeho oběda Tereza Valentová, ředitelka Nadace Archa Chantal. Dívala jsem se do jejích očí naprosto užasle - takové líčení jsem ještě nikdy neviděla - prostě nádhera.

Požádala jsem Terezu, pro které je líčení velkým koníčkem, zda by nás svoji techniku nenaučila. Používání ikonických štětců Zoeva je základem - správné nanášení korektoru, rozjasňovačů a skvělé vystínování - to vše budeme již 14.7.2016 umět. PŘIHLAŠTE SI SVÉ MÍSTO. 

A kde jinde uspořádat takové setkání, než v nádherném prostředí salonu Papilio Prague, kde se můžete seznámit s novinkami v péči o pleť a vyzkoušet si unikátní optimalizované high-tech řasy z laboratoře PHYRIS, které slaví svůj debut v nové pleťové řadě SEE CHANGE – uvidíš změnu. PHYRIS je první profesionální kosmetická značka, která používá "Esenci modré evoluce"

Díky Esenci Modré Evoluce se Vaše pleť zregeneruje, zpevní kontury a rychle obnoví přirozenou pružnost a pevnost. Pro viditelně mladší pleť a navíc dobrý pocit sám za sebe ze svého ekologického přístupu!

Těšíme se na vás.

Lenka Šťastná

Aktuální informace zde. 

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště