Letní krása aneb NAUČTE SE KOUZLIT SE ŠTĚTCI…

aneb NAUČTE SE KOUZLIT SE ŠTĚTCI...

Milé dámy,
nedávno byla hostem našeho oběda Tereza Valentová, ředitelka Nadace Archa Chantal. Dívala jsem se do jejích očí naprosto užasle - takové líčení jsem ještě nikdy neviděla - prostě nádhera.

Požádala jsem Terezu, pro které je líčení velkým koníčkem, zda by nás svoji techniku nenaučila. Používání ikonických štětců Zoeva je základem - správné nanášení korektoru, rozjasňovačů a skvělé vystínování - to vše budeme již 14.7.2016 umět. PŘIHLAŠTE SI SVÉ MÍSTO. 

A kde jinde uspořádat takové setkání, než v nádherném prostředí salonu Papilio Prague, kde se můžete seznámit s novinkami v péči o pleť a vyzkoušet si unikátní optimalizované high-tech řasy z laboratoře PHYRIS, které slaví svůj debut v nové pleťové řadě SEE CHANGE – uvidíš změnu. PHYRIS je první profesionální kosmetická značka, která používá "Esenci modré evoluce"

Díky Esenci Modré Evoluce se Vaše pleť zregeneruje, zpevní kontury a rychle obnoví přirozenou pružnost a pevnost. Pro viditelně mladší pleť a navíc dobrý pocit sám za sebe ze svého ekologického přístupu!

Těšíme se na vás.

Lenka Šťastná

Aktuální informace zde. 

Share Button