Skip to main content
aktualitaEqual Pay Day

Konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ – největší pracovně zážitkové setkání žen v České republice

Dva dny nabité informacemi a sdílením zkušeností jsou sestaveny tak, aby tu každá žena našla radu či inspiraci, kterou právě potřebuje.

A ženy se ptají, jak být úspěšná, spokojená a mít čas na rodinu. Jak se posunout, jak najít odvahu ke změně. Přicházejí sem ženy z firem, které hledají inspiraci, jak uspět v tvrdém prostředí mužské konkurence, jak vyjednávat se zaměstnanci nebo o vlastní kariéře, jak efektivně řídit týmy, nebo se jen chtějí podívat, jak to dělá někdo jiný, někde jinde. A někdo se tu prostě jen osvěží díky zajímavým setkáním a jiskřivé energii.

Páteční program je věnován konferenci, panelovým diskuzím i argumentačním duelům. A protože svět se na muže a ženy nerozděluje, ale z mužů a žen se skládá, jsou hosty pátečního programu i úspěšní muži, jejichž pohled na probíraná témata bývá často překvapivý a vždy obohacující.

Sobota je pak už plně ve znamení žen. Prostřednictvím speed-mentoringu se můžete u kulatých stolů setkat s úspěšnými ženami z různých oborů. Každá z celkem 60 mentorek připravila téma, které by s ostatními ráda sdílela a které, jak věří, může ostatním pomoci. Kulaté stoly začínají v 9 hodin a za den se dá stihnout setkání až s 5 osobnostmi. Mezitím je čas i na popovídání s kamarádkou, dobrou kávu nebo využití zajímavých nabídek sponzorů a partnerů akce.

Konference Ženy sobě vznikla v souvislosti s celosvětovou akcí Equal Pay Day, která upozorňuje na platovou nerovnost. Ženy totiž na stejných pozicích vydělávají méně než muži. Česká republika s rozdílem 22 % je na jednom z posledních míst v Evropě.

K narovnání těchto rozdílů mohou přispět i ženy samy – spoluprací a vzájemnou podporou – a to je také cílem této benefiční akce, kterou pořádá nezisková organizace Business & Professional Women CR.

Konference je unikátní i v tom, že každá mentorka i každý host konference přispívá podle svých možností k organizování a propagaci akce a účastní se celé řady dalších navazujících akcí a to všechno samozřejmě bez nároku na honorář.

Pokud chcete přijít na konferenci nebo na mentoring (nebo na obojí), vstupenky jsou zde: www.equalpayday.cz/objednavka-vstupenky

A pokud byste se chtěla stát členkou BPW - pak pokračujte sem.