Skip to main content
aktualitaHR days 2022

Klára Follová: Dokážete víc, než si myslíte!

Mentorka: Klára Follová

Téma: Dokážete víc, než si myslíte!

Mentoring: 12.10.2022   12:30 - 13:30

Klára je televizní a filmová producentka, majitelka společnosti Follow Film Prague a příležitostná publicistka. Má za sebou zhruba dvacet let práce v televizi, u filmu a médiích obecně. Vystudovala Katedru produkce na FAMU a Mediální studia na Fakultě sociálních věd UK. Aktuálně působí jako kreativní producentka v televizi Nova, kde má na starost vývoj a výrobu hraných pořadů. V minulosti produkovala třeba krimi Kriminálka Anděl, hudební seriál Gympl s (r)učením omezeným, soutěž Chcete být milionářem? nebo sitcom Comeback. V letech 2014 a 2015 pracovala v Rumunsku, kde dohlížela na výrobu v rámci tamější nejsledovanější televize PRO TV. Za podstatný bod kariéry považuje také svůj podíl na založení a rozjezdu mezinárodního kulturního centra MeetFactory.
Miluje cestování, přírodu, filmy, televizi, divadlo a literaturu. Jejími osobními tématy jsou rovnoprávnost a feminismus.

Dokážete víc, než si myslíte!

Jsem máma tří malých dětí a dělám kreativní práci v turbulentním prostředí showbyznysu. Můj život je neustálá změna a zastávám mnoho rolí – kreativní autorka, manažerka, máma…
V rámci kariéry i osobního života jsem prošla několika velmi složitými obdobími, kdy jsem měla obavu, že nezvládnu všechno ustát. Nevzdala jsem se a nakonec jsem z každé těžké situace vyšla silnější. Naučila jsem se neřídit se očekáváním okolí a stereotypy, ale sama sebou.
Věřím ve vzájemnou podporu v pracovním i osobním životě. Které těžké situace obohatily vás? Svazují vás stereotypy, nebo vám pomáhají? Inspirujme se, sdílejme…

 

BPWCR je dlouholetou váženou partnerkou profesního veletrhu HR DAYS. Naše mentoringová zóna patří k nejvyhledávanějším. Je nám velkou ctí, že Vás i letos můžeme pozvat k mentoringovým stolům. Přijďte si popovídat nejen s HR profesionály na různá témata.