Skip to main content
Equal Pay Daynapsali-o-nas

Když se učit, tak od nejlepších!

By 29. 1. 2016No Comments

Naše členka, Pavla Buriánková, se v současné době naplno věnuje své rodině, psaní a Redbagu.

Co je to RedBag? magazín plný zajímavých článků, blogů, sloupků, které jsou o motivaci, vztazích, rodičovství, kariéře, prostě o životě.

Malá ochutnávka:

Obdivuji osoby, které se nebojí být samy sebou, které dokáží překonávat sebe sama a být pro společnost užiteční. Častokrát se mě lidé ptají, jaký mám názor na vzrůstající zlo ve společnosti, a já na to mám odpověď jedinou: se vzrůstajícím zlem vzrůstá i dobro. A tomu dobru já osobně fandím. Stala jsem se členkou Klubu Bussines and Professional Women ČR. Organizace BPW sdružuje ženy, které se navzájem podporují, pomáhají si k úspěchu, inspirují se a makají na sobě.

Když jsem se do klubu přihlásila během mateřské dovolené, bylo to pro mě jako vysvobození. Mateřské stereotypní chování vyměnily informace a zkušenosti žen z vysokého byznysu. Aha! Bylo to přesně to, co mi scházelo. Pokud se rozvíjíte, pracujete systematicky na své kariéře a nechcete se vzdát své rodiny, ukáží vám zkušenější ženy, jak na to. Není to taková věda, jen se občas vyplatí poslouchat ty zkušenější.

Celý článek najdete zde

Těšíte se na další pokračování? My ano 🙂

www.redbag.cz

Váš team BPW.