Skip to main content
aktualitaAWE AkademieAWE alumni

Jaké bylo Empowerment forum 2023?

Ve čtvrtek 19. 10. 2023 se setkalo více než 40 žen - absolventek Akademie pro začínající podnikatelky, členek BPWCR a MSD Women's Network - na networkingové akci v krásných prostorách společnosti MSD.

Program byl plný inspirace a sdílení.

Celou akci moderovala Anna Benedikt, absolventka třetího ročníku AWE, která se zabývá tvorbou podcastů.

O rozehřátí a networkovou hříčku se postarala Helena Bartošová, zakladatelka projektu Filharmoniště a vítězka prvního ročníku AWE.

Tak schválně... zkuste si svůj Elevator Pitch říct za 60s/30s/15s a nebo dokonce 7 vteřin.

Dana Nerudová se s námi podělila o svou podnikatelskou cestu s projektem Piknikon. "Držte se toho podstateného, esenciálního, co chcete trhu nabídnout." Dana Nerudová

Akademie pro začínající podnikatelky (AWE) a MSD Women's Network letos spojily síly v šestiměsíčním mentoringovém programu. Mentoringu se účastnilo 8 studentek a absolventek AWE a 8 mentorek z MSD. Cíle, obsah a formu pravidelných setkání si účastnice nastavily hned na úvodním setkání.

Empowerment Forum 2023 mimo jiné také bylo zakončením této spolupráce.

V panelové diskuzi se potkaly mentorka Lenka Salačová z MSD a mentee Iva Břízová, Kláda Hrdá a Vlaďka Steinová. Hlavní myšlenkou panelu bylo ukázat, že mentoring je velmi přínosnou a cennou součástí podnikatelské cesty. Mentorka může nabídnout rady od strategického rozhodování až po vytváření sítí, čímž urychlí křivku učení a zabrání nákladným chybám. Čato zmiňovaná byla také emocionální podpora a zvýšení sebevědomí.

Děkujeme MSD za krásné prostory a báječné občerstvení.