Skip to main content
aktualitaEqual Pay Day

Generální partner Mondelez International představuje vystupující a mentorky

By 2. 4. 202216 července, 2022No Comments

Generálním partnerem 13. ročníku Equal Pay Day se pro rok 2022 stala společnost Mondeléz International, která své programy diverzity bere velmi vážně. A mají co prezentovat a sdílet.

V České republice a na Slovensku působí Mondelez od roku 1992. Ve čtyřech továrnách, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zaměstnává téměř 2,5 tisíce lidí a obchodní zastoupení firmy zde prodává okolo 500 produktů pod 16 značkami.

Nejen během kampaně, ale také na Konferenci a na Mentoringovém dni budete moci potkat tyto zástupkyně společnosti:

Ivana Tůmová

Generální ředitelka společnosti Mondelez pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko

„Těším na sdílení zkušeností z jiných oblastí podnikání a inovativní přístupy, které by mohly být podnětem pro naši společnost. A těším se o to více, protože tato konference je organizována ženami pro ženy, a jsem přesvědčena, že právě my ženy umíme přicházet s neobvyklými a funkčními nápady.“

Zuzana Indruchová

HR manažerka pro Česko, Slovensko a Maďarsko, Mondelez Czech Republic

TÉMA MENTORINGU:  NÁVRAT ŽEN PO MATEŘSKÉ / RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ. JAK SE DĚLÁ HR VE VELKÉ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST, ŘÍZENÍ DIVERZITY

Jako maminka vracející se po pěti měsících do práce moc dobře ví, jak náročné je zorganizovat osobní i pracovní život. Pokud umožníme ženám dřívější návrat do práce, pak je to určitě o skloubení pracovního a osobního života, což je klíčové – být schopna zvládat všechny role doma a zároveň přinášet přidanou hodnotu v práci. Pokud k tomu získáme i nezbytný čas jen pro sebe, je to šance být sebevědomější a zároveň získáme sílu ovlivňovat svět kolem sebe.

Z pohledu organizace je to přizpůsobení se požadavkům ženy na práci ve flexibilnějším režimu – práce z domu, časově pružněji v průběhu celého dne, ochota zaměstnavatelů přizpůsobovat pracovní příležitosti z pohledu náplně práce a držet odpovídající finanční ohodnocení. A nakonec důležitým faktorem je také budování kultury skutečně rovných příležitosti.

Marina Hadrovic

Director of European Export at Mondelēz  International

Chorvatka žijící a pracující ve Švýcarsku, maminka dcery a ředitelka evropského exportu. Jejím úkolem je vyvíjet a vést budování značky produktů Mondelēz na různých trzích v Evropě a na konferenci bude mít příspěvek na téma:
Women in leadership

If someone offers you an amazing opportunity and you are not sure you can do it, say yes – then learn how to do it later.“

Markéta Agha

Specialistka interní komunikace a CSR
Mondelez Czech Republic

TÉMA MENTORINGU:  MBTI TYPOLOGIE OSOBNOSTI – POZNEJTE LÉPE SAMI SEBE I DRUHÉ

Dozvíte se něco více o typologii, která vznikla rozšířením 8 obecných typů C. G. Junga na celkových 16 osobnostních typů. Díky ní pochopíte nejen sebe samotné, ale i vaše partnery, rodiče, děti, přátele, kolegy v práci či obchodní partnery. Zlepší se vaše vztahy v rodině, s partnerem či na pracovišti a pomůže vám vyvarovat se negativních aspektů vašeho typu osobnosti.

O SPOLEČNOSTI

Společnost, která je jedním z největších výrobců cukrovinek a pečených produktů na světě, zaměstnává 80 tisíc lidí a prodává své výrobky ve více než 150 zemích. Mezi její nejznámější globální značky patří čokolády Toblerone, Milka a Cadbury Dairy Milk; sušenky OREO, belVita a LU a bonbóny a žvýkačky Halls a Trident. Do portfolia produktů na českém a slovenském trhu patří také značky BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Kolonáda, Miňonky, Opavia, Tatranky či TUC.

Děkujeme za podporu projektu Equal Pay Day a těšíme se na osobní setkání.