Skip to main content
aktualitaHR days 2022

Eva Koubíková: Jak poznat a využít svoje silné stránky

Mentorka: Eva Koubíková

Téma: Jak poznat a využít svoje silné stránky

Mentoring: 12.10.2022   13:45 - 14:45

Eva Koubíková je HR ředitelka a členka Dozorčí rady v Allianz pojišťovně a.s.

Eva se věnuje oblasti HR přes 20 let. Během své kariéry pracovala ve velkých mezinárodních korporacích jako PwC, PPF nebo ING, malých technologických i konzultačních firmách i jako konzultantka na volné noze. Spolupracovala na projektech v Číně, Rumunsku a Litvě.
Od roku 2018 pracuje v Allianz pojišťovně na pozici HR ředitelky. Je zodpovědná za strategii HR, provozní činnosti i rozvojové programy. Řídí transformační projekty na zvýšení efektivity HR procesů, restrukturalizaci organizační struktury a budování otevřené firemní kultury.
Aktivně podporuje diverzitu, inkluzi a rovné pracovní příležitosti. V Allianz pojišťovně založila program Women in Leadership, který podporuje a rozvíjí ženy v seniorních manažerských pozicích, a Regionální Mentoring Program pro 8 zemí regionu CEE.
Působí řadu let jako mentorka a koučka pro manažerky a studentky a propagátorka a lektorka Nonviolent Communication (NVC). Je matkou dvou dcer.

Jak poznat a využít svoje silné stránky

Při mentoringu se zaměříme na to, jak identifikovat a rozvíjet svoje silné stránky. Jak mohu využít své silné stránky v pracovním i osobním životě a zažívat více radosti, smysluplnosti a vnitřní spokojenosti. A jak mohu podpořit ostatní ve využití svého potenciálu na maximum.

 

BPWCR je dlouholetou váženou partnerkou profesního veletrhu HR DAYS. Naše mentoringová zóna patří k nejvyhledávanějším. Je nám velkou ctí, že Vás i letos můžeme pozvat k mentoringovým stolům. Přijďte si popovídat nejen s HR profesionály na různá témata.