Skip to main content
AWE Akademienapsali-o-nas

Brněnskoonline.cz: Akademie pro začínající podnikatelky (AWE) pomáhá rozvíjet byznys i spolupráci

Společný vzdělávací projekt Velvyslanectví USA v ČR a neziskové organizace Business & Professional Women CR Academy for Women Entrepreneurs (AWE) odstartoval na začátku března. Do jeho prvního ročníku bylo vybráno 47 začínajících podnikatelek, které se se svými podnikatelskými projekty účastní tříměsíčního online certifikovaného vzdělávacího programu. Studium je založeno na programu DreamBuilder, vyvinutém prestižní Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity. Úspěšné absolventky programu získají certifikát této prestižní americké instituce.

V současné době jsme tak v polovině a těší nás, že si ženy svou účast v programu užívají a vnímají, že díky svému aktivnímu zapojení se může jejich byznys rychle posunout vpřed. Potvrzuje to i zkušenost jedné ze studentek.

Co všechno jí studium na prestižní univerzitě dává si můžete přečíst v článku publikovaném na portálu Brněnskoonline.cz

Chci si přečíst článek

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2021 se studijní programy AWE objeví ve více než 75 zemích a otevřou tak cestu podnikání pro 70 000 žen! Business & Professional Women CR byla vybrána jako partnerská organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR. #AWEnergized #AWEinCzechia.