Skip to main content
aktualitaHR days 2022

Barbora Jarošová: Jak pracovat se svým strachem aneb limity jsou jenom v naší mysli

Mentorka: Barbora Jarošová

Téma: Jak pracovat se svým strachem aneb limity jsou jenom v naší mysli

Mentoring: 12.10.2022   15:00 - 16:00

Ve společnosti AB InBev, kde jsem začala pracovat po studiu Mezinárodních vztahů, působím již 11 let. Po dobu studia moje ambice, úsilí a iniciativy směřovaly jedním směrem, a to pracovat pro Evropskou Unii. Nicméně život tomu chtěl jinak a pro mě v té době z neznámých důvodů jsem se rozhodla změnit směr o 180 stupňů a začít kariérní cestu v International Supply Chain v pivovarském průmyslu. Nyní již vím, proč tomu tak bylo. Každý rok od samého začátku působení v AB InBev byl ve znamení konstantního rozvoje, a to jak pracovního, kariérního, osobnostního, tak i v objevování svého skutečného potenciálu, posouvání limitů a čelení strachu z neúspěchu.
Během 11 let jsem měla možnost působit na 8 pozicích v různých procesech, z čehož poslední 4 pozice byly vedoucí role. Díky svým zkušenostem se aktivně snažím podporovat ostatní v jejich rozvoji, objevovat skutečný potenciál a nebát se žít na hraně svého strachu.
Moje motto „Limity jsou jenom v naší hlavě”.

Jak pracovat se svým strachem aneb limity jsou jenom v naší mysli

Možná procházíte situací, kdy na vás život seslal zatěžkávací zkoušku a vy nevidíte světlo v tunelu jak z toho ven, nebo jste v situaci, kdy víte, že nejste šťastná a budete muset udělat změnu, ale bojíte se? Síla víry hraje klíčovou roli při dosahování úspěchu v každém aspektu života. Síla víry je hnací silou, a schopnost “oddat se“ dané situaci, přijmout a čelit ji, je klíč k úspěchu a k vědomému štěstí. Když se naučíte věřit v sebe, ve své schopnosti, přestanete bojovat se svým strachem, ale přijmete ho spíše jako spolucestujícího vaším životem, pak cesta k úspěchu bude snadná. Věřte, že to dokážete, a uspějete, život začíná tam, kde končí strach.

 

BPWCR je dlouholetou váženou partnerkou profesního veletrhu HR DAYS. Naše mentoringová zóna patří k nejvyhledávanějším. Je nám velkou ctí, že Vás i letos můžeme pozvat k mentoringovým stolům. Přijďte si popovídat nejen s HR profesionály na různá témata.