Skip to main content
aktualitaEqual Pay Day

Antonia Burrell znovu na našem EQUAL PAY DAY!

By 20. 1. 202122 ledna, 2021No Comments

„Všichni potřebujeme inspiraci, která nás bude pohánět.”

S velkou radostí vám můžeme představit první jméno na našem seznamu speakerů online konference EQUAL PAY DAY 2021 s podtitulem „Počítejte s námi“.

Po čtyřech letech na konferenci znovu promluví skvělá Antonia Burrell – britská odbornice na péči o pleť, podnikatelka, Celebrity Facialist, International Speaker And Lecturer, která se díky svému vystoupení na pražském EQUAL PAY DAY v roce 2017 stala jednou z největších hvězd tehdejšího ročníku.

Než se s vámi podělíme o téma jejího letošního proslovu, můžete si připomenout její řeč z již několikrát zmiňovaného ročníku EPD 2017, kdy její vystoupení po boku Ivy Hoškové z Charming4ever na téma „Z kuchyně až do celosvětového šíření důvěry a štěstí“ bylo pro všechny přítomné ženy velkou inspirací. 

https://www.youtube.com/watch?v=3Khni5XN5bU

A jaké byly její dojmy z EQUAL PAY DAY 2017?

„Nejprve bych ráda poděkovala Lence Šťastné za pozvání na tuto báječnou konferenci a za příležitost se podělit o můj příběh i možnost slyšet ostatní zajímavé hosty. Všichni potřebujeme inspiraci, která nás bude pohánět. Sobotní mentoring byl skvělou možností hovořit s mnoha ženami a také si je vyslechnout. Myslím, že hodně z nich opouštělo konferenci s tím, že mají energii jít za svými sny.“

V BPWCR věříme, že tolik potřebnou energii, o které Antonia hovořila před lety, získají účastnice i letos.

Nechcete přijít o příležitost nechat se inspirovat myšlenkami a zkušenostmi Antonie Burrell, na jejíž služby a produkty se spoléhá řada světových celebrit a pod jejímž vedením získala společnost Antonia Burrell Holistic Skincare místo v Professional Beauty's 100 Industry Influencers?

Zajistěte si vstupenku a připojte se k nám na online EQUAL PAY DAY 2021.