Skip to main content
aktualitaAWE Akademie

Akademie AWE / Workshop: Cenotvorba s marketingovou čarodějnicí Magdalenou Čevelovou

Pro účastnice akademie pro začínající podnikatelky Academy for Women Entrepreneurs (AWE) jsme na 14. dubna od 17:00 připravili workshop cenotvorby s marketingovou čarodějnicí Magdalenou Čevelovou.

Magdalena Čevelová je přední odbornice na marketing a firemní poradenství. Zaměřuje se na majitele malých firem, volnonožce i živnostníky, kteří podnikají srdcem, používají intuici a své podnikání vnímají jako součást osobního rozvoje. Její poradenství a mentoring pomáhá utřídit si myšlenky, správně se rozhodnout a znovu získat energii a chuť podnikat. Vystudovala psychologii a pedagogiku na FFUK v Praze. MBA v oboru marketing získala na Vysoké škole ekonomie a managementu. Kromě toho má i terapeutické vzdělání – výcvik v Gestalt psychoterapii, dva roční kurzy rodinných konstelací a certifikované školení AAMET EFT. Na volné noze podniká od roku 2003. Předtím působila ve dvou PR agenturách, v marketingovém oddělení firmy i v různých redakcích novin a časopisů. Přes 25 let pracuje s tarotovými kartami. Tarot pro ni není nástroj věštění, ale sebepoznání. Používá metodu, které říká tarotkoučink. A soustředí se hlavně na témata, spojená s podnikáním, kariérou a penězi. Více se o Magdaleně Čevelové dozvíte na její webové stránce.

Akademie pro začínající podnikatelky Academy for Women Entrepreneurs (AWE) je společný vzdělávací projekt Business & Professional Women CR a Velvyslanectví USA v ČR, který je určen začínajícím podnikatelkám nebo ženám s podnikatelským plánem. Studium je založeno na programu DreamBuilder, vyvinutém prestižní Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity. Úspěšné absolventky programu pak získají certifikát již zmíněné prestižní americké instituce. Program obsahuje 13 online lekcí v angličtině během kterých si účastnice akademie formulují důležité aspekty svého podnikání a vytvoří si pro svůj projekt business plán. Na každou lekci navazuje týdenní setkání s lokálními facilitátorkami. Těchto rolí se v České republice v prvním ročníku ujaly podnikatelky – Ingrid Šůrová, Bohdana Goliášová a Lenka Daňková. První tříměsíční cyklus akademie odstartoval v pondělí 1. března 2021.