Skip to main content
aktualitaAWE AkademieTiskové zprávy

A-CSR: První ročník Akademie pro začínající podnikatelky AWE úspěšně zakončen

By 23. 6. 202125 ledna, 2023No Comments

13 týdnů studia v programu Arizonské státní univerzity, 39 studentek a jejich projektů, 7 finalistek v závěrečné soutěži AWE a 1 vítězka. Takový byl 1.ročník společného vzdělávacího projektu neziskové organizace Business & Professional Women CR a Velvyslanectví USA v ČR. Předávání certifikátů úspěšným absolventkám a vyhlášení výsledků soutěže o Nejlepší projekt AWE se uskutečnilo v prostorách Rezidence Velvyslance USA.

 

Zájem o účast v Akademii byl ze strany začínajících podnikatelek opravdu velký. Původně byl projekt AWE naplánován pro 30 českých podnikatelek, vysoký počet přihlášek, kterých dorazilo 193, vyústil v jeho rozšíření. Aktivně se tak do studia nakonec zapojilo 39 studentek.

 Co o 1. ročníku AWE míní prezidentka neziskové organizace Business & Professional Women CR Lenka Šťastná, a ještě mnohem více, se dozvíte v článku na portálu Asociace společenské odpovědnosti.

 

Chci si přečíst celý článek

 

Chcete se také zúčastnit příštího ročníku AWE? Dejte nám na sebe email a o jeho spuštění budete vědět jako první! ZDE 

 

Academy for Women Entrepreneurs (AWE)

 Vznik AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2021 se studijní programy AWE objeví ve

více než 75 zemích světa a otevřou tak cestu k podnikání pro 70 000 žen! Business & Professional Women CR byla vybrána jako partnerská organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR. #AWEnergized #AWEinCzechia