Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 2

28.3.2020 – Šesté setkání projektu Empowering Women 2 Powered by IBM 🗓 🗺

Naplánovaná událost aktualita Empowering Women 2
Clarion Congress Hotel Prague, 945/33, Freyova, Vysočany, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 19000, Česko Mapa

Konference a mentoringové setkání Equal Pay Day je vlajkovou lodí a největší akcí svého druhu v České republice, které organizuje naše organizace již po jedenácté. Vstupenky Early Bird jsou již v prodeji, do konce roku 2019 za zvýhodněné ceny:

Zde se také setkáme na šestém a posledním setkání projektu Empowering Women 2 powered by IBM. Projekt je určen pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu.

Web projektu: https://bpwcr.cz/empoweringwomen2/

Pokud je Vaší podřízenou či kolegyní žena, která by tento rozvojový program uvítala, můžete ji registrovat na odkazu níže. Cena zapojení se do projektu je srovnatelná s ročním firemním členstvím v organizaci, tj. 15.000 Kč. Výhody ročního členství naleznete zde: https://bpwcr.cz/networking/

Registrujte účastnice:

REGISTRACE MENTEE

3hodinové setkání naplní speed mentoring 2 x 60 minut na vybrané téma, networking a evaluace. Setkání probíhají vždy v úterý v Praze od 9 do 12 hodin.

  • 30 účastnic z různých firem a oborů
  • 10 osobností v rolích mentorek a 10 rozvojových témat
  • 6 setkání a 6 měsíců práce na vlastním rozvojovém plánu
  • účast na 5 offline setkáních + 1 Mentoring Day na 11. ročníku Equal Pay Day 2020