Skip to main content
aktualita

27.2.2020 – Workshop Začínáme s digitálním networkingem a vedením online komunity 🗓 🗺

By 4. 2. 202016 února, 2020No Comments
Naplánovaná událost aktualita
Bělehradská 132, Praha 2 Mapa

Milé dámy,

přijměte pozvání na workshop Začínáme s digitálním networkingem a vedením online komunity, který proběhne ve čtvrtek 27. února 2020 ve 13:00.

Cena: 890 Kč,  pro členky BPWCR 490 Kč
Místo: Bělehradská 132, Praha 2

Registrace zde

 

Začínáme s digitálním networkingem a vedením online komunity

Ať už jste na Facebooku jako doma anebo s ním teprve jako s firemním nástrojem začínáte, workshop o digitálním marketingu vám pomůže poodhalit další možnosti, jak proměnit fanoušky stránek na Facebooku v zapálené advokáty vaší značky.
Ptáte se jak? No přece vytvořením online komunity, uzavřené skupiny na Facebooku. Zde si pak s nimi můžete s minimálním úsilím vyměňovat zkušenosti, sbírat zpětnou vazbu na své produkty anebo získávat nové zákazníky.
Během workshopu se seznámíte s pravidly fungování komunit, naučíte se, jak si ze stávajících fanoušků udělat přehledný tabulkový seznam k oslovení přes Messenger a jak s takto oslovenými fanoušky dál přirozenou formou komunikovat.
Nebudou chybět ani praktické ukázky, tedy jak si skupinu na Facebooku založit, jak si stanovit cíl a strategii budování komunity, či si nastavit základní parametry anebo pozvat první fanoušky do skupiny.
Dozvíte se, jakým způsobem efektivně komunikovat v digitálním prostředí a plně využívat potenciál, který nabízí.

Jakub Pacanda je zakladatel komunitní agentury Wuwej.com, která je jedničkou na trhu v oblasti digitálního networkingu a budování online komunit. Má více jak 5-leté zkušenosti s přímou komunikací a navazováním vztahů přes Messenger. Jeho společnost stojí za úspěchem komunity Twisto platební aplikace. Zaměřuje se na rozvoj komunitního trhu ve Střední Evropě, rád se setkává s vůdci digitálních i reálných komunit a vyměňuje si s nimi nové zkušenosti. Zajímá se o P2P (přímé úvěrování), C2C (obchody mezi spotřebiteli bez prostředníka) a komunitní business modely, které využívají úspěšné společnosti jako například Airbnb, Eventbrite, Zonky, Stovkomat nebo Aukro. Pokud chcete zjistit, proč a jak fungují jejich komunity, nenechte si ujít jeho workshop pořádaný pro BPWCR.