Skip to main content
Pozvánka

30.8. Neformální trénink na Teribear běh s Michalem Kolomazníkem 🗓

By 4. 8. 202225 srpna, 2022No Comments
Naplánovaná událost Pozvánka

Hezký den, milé dámy ! A nyní trochu pohybu 😄 od 12. do 18. září se na Letné opět koná Teribear (www.teribear.cz), charitativní akce na pomoc znevýhodněným dětem, tak pojďme spojit síly pro dobrou věc a zároveň i udělat něco pro sebe.

 

REGISTRACE NA TRÉNINK S BPWCR

 

Bude skvělé potkat se i v trochu jiném prostředí a neformálně, a prostě si to společně užít, proto bychom ještě před začátkem akce (určitě bychom rádi během konání akce samotné trať alespoň jednou proběhli společně, ale jinak můžete přijít kdykoli v průběhu konání, v kteroukoli denní i noční dobu, cíl je jasný – ujít či uběhnout co nejvíc km, ale počítá se každý!) uskutečnili 2 společné příjemné ´´tréninky´´

čtvrtek 11. srpna, cca 18. hodina – na Letné

a úterý 30. srpna, cca 18. hodina na Letné !!  Nový termín !!

Ideálně se potom ještě dohodneme i na třetím setkání v týdnu před samotnou akcí. A protože nemáme malé cíle, tak s přípravou na běh nám pomůže Michal Kolomazník, bývalý úspěšný reprezentant a fotbalista, který letos jako hlavní trenér dovedl ženský tým pražské Slavie k získání double titulu, mistryň i poháru. Vůbec se nebojte, ani pokud jste ke sportu zatím nenašly vztah, jde nám o to se zapojit a užít si to. Dodáme vám slušivá trika, od partnerů také i na doma nějaké produkty, které vám pomůžou dostat se do formy, a naše druhé přípravné setkání zakončíme menším dýchánkem v kavárně vedle parku, zveme vás, bude to skvělé 💃 Měly byste zájem o takový teambuilding ? Můžeme zkusit zapojit i děti. Dotazy pište na bpwcr@bpwcr.cz.

REGISTRACE NA TRÉNINK S BPWCR