Skip to main content
Networkingový oběd BPWCRPozvánka

22. 8. 2019 – Setkání u oběda s Alenou Klenot 🗓 🗺

By 27. 7. 20193 září, 2019No Comments
Naplánovaná událost Networkingový oběd BPWCR Pozvánka
Art Nouveau Palace Hotel Prague, Panská 12, Praha1 Mapa

Milé dámy,

přijměte pozvání na tradiční networkingový oběd, tentokrát na téma: „Jste příliš mladá, abyste zestárla.“ Hostkou bude mezinárodně úspěšná stylistka a vizážistka Alena Klenot, autorka dvou knih - diáře Cesta ke štěstí a zdraví a bestselleru v oboru motivace a zdravého životního stylu Jsem příliš mladá, abych zestárla.

Alena Klenot žije přes třicet let v Americe a Kanadě, procestovala skoro celý Několik měsíců žila v Asii, na Filipínách a v Hong Kongu. Navštívila Jižní Kore a pracovala také v Austrálii. V průběhu své praxe pracovala s celebritami jako Celine Dion, Lady Gaga, Cher, Janett Jackson a dalšími. Díky svým zkušenostem získala návod na fyzickou i duševní vitalitu a mimo jiné také přehled, co se děje s ženami všude na světě, jak o sebe pečují a jaké mají názory na stárnutí.

V průběhu oběda se dozvíme, jak si udržet vitalitu a zdraví po celý život, jak ze života vytěžit maximum, jak elegantně stárnout a zachovat si krásu a pružnost do pozdních let.

"Mám ráda ženy, které vědí co chtějí, a inspiruje mě, když má žena názor." Alena Klenot

Setkání se zajímavou osobností, mnoho nových kontaktů, efektivní networking a příjemná atmosféra. To vše na jednom místě. Nezapomeňte si dostatečný počet vizitek.

Cena je 600 Kč. Po registraci obdržíte fakturu. Úhradou faktury potvrzujete svou účast na akci.

Těšíme se na setkání s vámi i vašimi hosty.