Skip to main content
aktualitaHR Days 2017

20 mentorek, 20 témat, 466 rozdaných tašek s dárky a poděkování za báječnou atmosféru na HRDays 2017

By 9. 11. 2017No Comments

Takové byly speed mentoringové stoly na odborném veletrhu HR days 2017! Je na čase poděkovat pořadatelům, mentorkám, dobrovolnicím i účastnicím a účastníkům akce za obrovské nasazení.

Nemalou pozornost jsme věnovaly celkovému zviditelnění akce - medializaci metody speed mentoring, osobní prezentaci všech mentorek i našich partnerů. V krásných červených taškách jste mohly najít vklady našich partnerů:

Společnost s dárkovými předměty REDA
personální služby a poradenství Yoursolutions
Expertům na zaměstnanecké benefity - Up Česká Republika s.r.o.
Botanická zahrada Praha
kariérní poradenství technikům Tech Hunt
jazykové škole Domluvtese
Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO)
a společnosti Givt.cz (klikni a pomáhej).

A teď trochu statistiky ...

Celkem jsme představily 20 mentorek a 20 různých témat, přičemž největšímu zájmu se těšila témata z oblasti soft skills. Náš stánek během dvou dní navštívilo 466 osob a rozdaly jsme téměř 500 krásných červených tašek s logem Equal Pay Day, které na veletrhu nešlo přehlédnout. A z toho máme opravdu velkou radost! Jak zmínila jedna z našich mentorek, Monika Klucová: „Když jsem viděla tu všudypřítomnou záplavu červených taštiček zdobících ramena návštěvnic, chvilku jsem si myslela, že už jsme se posunuly v čase o pár měsíců a jsme na Equal Pay Day 2018. Dámy z organizace opět odvedly fantastickou marketingovou práci."

Naše dobrovolnice vyladily kampaň #BPWnaHRdays na sociálních sítích a dosáhly báječné sledovanosti. 

Už jste našly své fotografie na našem facebooku

Osobní profily mentorek prezentované na webových stránkách konference HR days zde zůstanou zveřejněné po celý rok v sekci osobnosti, stejně jako medailonky a informace o akci na stránkách BPW. Takže inspiraci můžeme čerpat dalších 365 dní !!

Ale to už se budeme pomalu těšit na příští ročník.....

A kdo to nevydrží, může si pořídit vstupenku na mentoring či konferenci Equal Pay Day - Ženy Sobě, který se bude konat již 13. a 14. dubna v Clarion Congress Hotelu Prague. Vstupenky pořídíte do konce roku za úžasné ceny, podívejte se!

Opět se budete moci setkat s celou řadou inspirativních žen. Naše pozvání přijala vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová, šéfka firemní komunikace Plzeňského Prazdroje Drahomíra Mandíková či první dáma e-commerce Simona Kijonková.

Celý program budeme postupně aktualizovat na webu. Je na co se těšit!

tak zase brzy na viděnou.

Lenka Šťastná,
prezidentka BPWCR

mentoring na HR Days 2017 Jana Pozlovska