Skip to main content
Networkingový oběd BPWCRPozvánka

16.12.2021 Tradiční networkingový vánoční oběd BPWCR 🗓 🗺

By 12. 11. 2021No Comments
Naplánovaná událost Networkingový oběd BPWCR Pozvánka
Hotel Palace, Panská 12, Praha 1 Mapa

Milé dámy,

Srdečně vás zveme na další z našich

tradičních networkingových obědů. Budeme rády, když se k nám připojíte ve čtvrtek 16. 12. 2021 od 12 do 14 hodin.

Hostkou našeho prosincového oběda bude Kamila Paličková, u příležitosti chystaného vydání její nové knihy s názvem „Putování za zvířaty. Jak jsem objevila duši zvířata i tu svou.“ Součástí oběda bude exkluzivně autorské čtení, ještě před samotným vydáním knihy.

Kamila vybudovala finančně poradenskou společnost, kterou před dvěma lety opustila, aby se věnovala své vášni. Založila proto projekt eko cestování, které přispívá k ochraně ohrožených druhů zvířat s názvem Redline expedition. Jako ambasadorka BPWCR se zúčastnila několik zasedání OSN. Točí úspěšný podcast, píše, pořádá semináře. Věří, že „jen zdraví a šťastní lidé tvoří zdravý a šťastný svět“.

Kromě ukázek z chystané knihy si budeme povídat o tématech jako je osobní poslání, pomoc druhým, jak souvisí rovnováha světa s rovným postavením mužů a žen nebo o cestování s přesahem.

Udělejte si čas, přijďte mezi nás a načerpejte nové informace a inspiraci, které se vám mohou v budoucnu hodit. Networkingové obědy jsou skvělou příležitostí rozšířit si okruh vlastních kontaktů, proto si s sebou nezapomeňte vzít dostatek vizitek.

Máte kamarádku nebo kolegyni, které by se mezi námi mohlo líbit? Vezměte ji s sebou! Velmi rády ji poznáme.

KDY: 16. prosinec 2021 12h - 14h

KDE: Art Nouveau Palace Hotel

Panská 12, Praha 1

Pro rezervaci klikněte ZDE

Úhradou faktury potvrzujete svou účast na akci.