Skip to main content
BPWCR LivePozvánka

BPWCR LIVE poprvé již ve čtvrtek 11. února ve 20:00! 🗓

By 3. 2. 20213 března, 2021No Comments
Naplánovaná událost BPWCR Live Pozvánka

BPWCR LIVE  je nový pravidelný formát, který vytváří další prostor pro diskuzi nad tématy, která jsou pro BPWCR klíčová. Jde o rozhovory naživo s moderátorkou Katarínou Krajčovičovou a s její zajímavými hosty. Budeme s vámi sdílet životní příběhy známých i méně známých osobností, mužů i žen, vždy však s výjimečným přesahem. Během večera se budete oct také zapojit do debaty, prostřednictvím komentářů a podívat se na sdílení našich hostů. Připojte se k nám na každý čtvrtek, ve 20:00 na naší facebookové stránce.

Prvním hostem BPWCR LIVE, který se bude konat ve čtvrtek 11. února ve 20:00, bude:

DIANA PROCHÁZKOVÁ
Ředitelka sekce HR a korporátní služby ČEPS a.s.

Co o sobě říká?
"V mládí mne mimo jiné formoval orientační běh. Od té doby se snažím být nejen nejrychlejší, ale hlavně neztratit správný směr a nezabloudit v osobním ani profesním životě. Stejně jako v orientačním běhu i v životě existují různé cesty vedoucí k cíli a pro konečný úspěch je potřeba naučit se vybrat si tu správnou. A není to vždy ta nejkratší a nebývá to často ani ta nejpohodlnější. Jsem prostě běžkyně dlouhých tratí, která stále hledá nové a různé cesty k cíli, ráda vyhrává a dělá vše pro to, aby se cestou neztratila sama sobě."

Diana je i podporovatelka konference EPD. Vystoupila na ní jako speakerka i jako mentorka. Podívejte se, čím byla pro účastníky tak inspirativní:

Záznam panelu FIREMNÍ KULTURA, aneb EMOCE SE NOSÍ (Equal Pay Day 2019) najdete zde.

Medailonky na webu EPD naleznete tadytady

Připojete se k nám zde. Těšíme se na vás!

Mediální partneři projektu jsou AVERIA.NEWS, Event World Network News a B2B Network News.