Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 2

11.2.2020 – Pátý mentoringový stůl projektu Empowering Women 2 powered by IBM 🗓 🗺

Naplánovaná událost aktualita Empowering Women 2
3M Česko, spol. s r.o. V Parku 2343/24 Praha 11-Chodov Mapa

Pátý mentoringový stůl pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují se uskuteční v Praze v úterý 11.2.2020.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu.

Web projektu: https://bpwcr.cz/empoweringwomen2/

Pokud je Vaší podřízenou či kolegyní žena, která by tento rozvojový program uvítala, můžete ji registrovat na odkazu níže. Cena zapojení se do projektu je srovnatelná s ročním firemním členstvím v organizaci, tj. 15.000 Kč. Výhody ročního členství naleznete zde: https://bpwcr.cz/networking/

REGISTRACE MENTEE

3hodinové setkání naplní speed mentoring 2 x 60 minut na vybrané téma, networking a evaluace. Setkání probíhají vždy v úterý v Praze od 9 do 12 hodin.

  • 30 účastnic z různých firem a oborů
  • 10 osobností v rolích mentorek a 10 rozvojových témat
  • 6 setkání a 6 měsíců práce na vlastním rozvojovém plánu
  • účast na 5 offline setkáních + 1 Mentoring Day na 11. ročníku Equal Pay Day 2020

Název setkání INOVACE A NÁPAD - Jsme připraveni na budoucnost?

Setkání proběhne v prostorách 3M Česko na adrese V Parku 11, Praha 11-Chodov.

Mentorky: Olga Čadová, Organizational Change Manager & Human Resources Business Partner, East Europe Region at 3M, přináší téma "Řízení změny v dnešním turbulentním prostředí a motivace zaměstnanců".

Proces a fáze změny, dopad na zaměstnance a jejich motivaci.
- Jak správně komunikovat v procesu změny a nejistotě
- Procesní řízení změny
- Role managera

Olga má 20 let manažerských zkušeností z oblasti personálního managementu a projektového řízení ve velkých mezinárodních společnostech výrobních i obchodních. Již 13 let pracuje ve společnosti 3M, kde zastávala řadu managerských pozic v oblasti HR a Organizational Change Management. Nyní je také Country Leaderem pro 3M pobočku v ČR.

Monika Fenyková, ředitelka YVENTECH, s.r.o. pohovoří o tom, jak motivovat lidi v době změny hodnot. Tato diskuze je určena všem, kteří pracují s firemními hodnotami, podílí se na jejich tvorbě, budují kulturu firmy a zároveň vytváří prostředí pro zaměstnance a své obchodní partnery pro podporu a sdílení těchto hodnot.

Monika má za sebou 10letou pracovní zkušenost jako HR ředitelka ve spol. AV MEDIA, a.s., poté v rámci akvizice přešla na pozici jednatelky a výkonné ředitelky do technologické firmy YVENTECH, kterou 7 let vede. Její zkušenosti sahají do mentoringu, koučinku, leadershipu a lektorování seminářů na téma HR management, Event management, Time management a Výkonnost zaměstnanců. Můžete od ní očekávat aktivní a praktické zkušenosti, rady a poznatky z její 20leté zkušenosti z managementu.