Skip to main content
aktualita

10/2022 – Inspirujeme, motivujeme, vzděláváme – SPOLEČNĚ

By 28. 10. 20221 listopadu, 2022No Comments

Milé dámy,

Letošní HR days byly opět skvělé, a to hlavně díky VÁM. DĚKUJEME!
V naší mentoringové zóně jsme si společně užily dva dny inspirace, předávání zkušeností a sdílení. Díky vašim lákavým tématům si 24 hodin speed mentoringu užilo 386 žen a mužů. Obohatit tolik lidí najednou je opravdu úžasné. Moc si vážíme toho, že s mentees sdílíte naše hodnoty, témata a inspirujete další zapojit se do naší komunity. Děkujeme vám, že jste věnovaly svůj čas a těšíme se na další setkání.

Už dlouho jste neslyšeli nic o Equal Pay Day? Tak tady jsou tři nejdůležitější novinky 😉

  1. Máme TERMÍN! Poznamenejte si 31.3 a 1.4. a 2.4.2023 do svých diářů.
  2. Vstupenky už jsou v prodeji! Jako členky máte mentoring a online mentoring zdarma, ale za výhodnou cenu Early birds (do konce roku) můžete pořídit vstupenku kamarádce, nebo kolegyni, třeba jako Vánoční dárek.
  3. Program 14. ročníku bude opravdu pestrý! Přidáme několik zajímavých zón a jedna z nich se bude věnovat investicím jako FINdependence zóna, těšte se.

Koupit vstupenky Early Birds

Rády nakupujete a pomáháte?

Co to spojit? Jde to - díky pomocníkovi GIVT.cz, který váš online nákup u řady e-shopů promění v pomoc naší neziskové organizaci. Prodejci jako například Booking.com, Invia.cz, Albi.cz nebo Martinus.cz a mnoho dalších za každý váš nákup pošlou určité procento z něj přímo k nám. A vás to nic nestojí. My ze získaných peněz podporujeme ženy, pro které jsou vzdělávací aktivity neřešitelným nákladem.

Pokud si pomocníka nainstalujete do svých chytrých telefonů, tabletů nebo do počítače, obchod vám vše hlídá sám a včas se připomene.

Nainstalovat pomocníka

Naše aktivity, členky i témata jsou vidět v médiích, více informací naleznete v říjnovém newsletteru.

Přečíst newsletter