Název projektu: Aktualizace a integrace webových prezentací BPWCR

Grantová výzva: 62500-2021-004-AG5 / Active Citizens Fund - Akční granty - Posílení neziskových organizací

Datum zahájení projektu: 1. 9. 2021

Datum ukončení projektu: 31. 8. 2022

O projektu:

Řešíme srozumitelnější komunikaci vůči členkám a veřejnosti se zájmem o problematiku genderové nerovnosti v odměňování a postavení žen v práci. Analyticky posoudíme dvě hlavní webové prezentace s cílem vzájemně je integrovat a aktualizovat (FAPI, SmartEmailing, registrační modul s napojením na CRM SalesForce, Google Workspace for Nonprofits). Výsledkem bude inovovaný web s automatizovanou komunikací a zpracováním požadavků (registrace, fakturace), který bude pro naše cílové skupiny srozumitelný, uživatelsky vstřícný a umožní intenzivnější účast na našich online a offline aktivitách.

Problémem je nadále neudržitelný stav roztříštěné online komunikace prostřednictvím 2 webů - organizace a projektu Equal Pay Day. Nejen pro neziskovou organizaci, ale také historicky jsou weby výchozím bodem pro základní komunikaci naší organizace od jejího založení v roce 2010.

S nárůstem zájmu o EPD, který v průběhu let “zastínil” web organizace, chceme integrací dosáhnout vyšší viditelnosti dopadů všech akcí a zviditelnění hlavních témat organizace jako takové.

Je náročné udržovat obě platformy aktualizované a odkomunikovat všechny projekty, na kterých pracujeme.

Hlavním cílem projektu je tedy sjednocení komunikace a inovace dvou klíčových webových prezentací naší organizace na adresách bpwcr.cz a equalpayday.cz. Prvním krokem bude odborná analýza obou webů a z jejích návrhů rozpracujeme akční plány na řešení daného cíle. 

Jak se Vám líbí naše webové prezentace? Přijdou vám přehledné a srozumitelné?

Pokud nám chcete pomoci, neváhejte prosím kontaktovat koordinátorku projektu, Helenu Dreiseitlovou | Helena.Dreiseitlova@bpwcr.cz | děkujeme.

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště