PhDr. Iva Moravcová po absolvování FF UK Praha žila 3 roky v zahraničí, po návratu pracovala v manažerských pozicích korporátní oblasti v řízení lidských zdrojů, od roku 2000 podniká, v roce 2004 založila společnost IQI – Individual Quality Increase s.r.o. Před 11 lety certifikována auditorkou nefinančních auditorských standardů EU se zaměřením na HR, poté certifikována jako mediátor Asociací mediátorů ČR, v roce 2013 byla po 20 leté praxi jmenována soudní znalkyní v oboru psychologie se zvl. specializací psychologie práce, managementu a personalistiky, psychologie dopravy. Často působí jako interní HR manažerka, realizuje HR projekty, audity, zpracovala 2 projekty EU, které i realizuje. Zabývá se aplikovanou psychologií do podnikové praxe. Vyučuje externě na VŠ, nejdříve na VŠE, nyní na ČVUT, kde je na FEL autorkou předmětu management. V rámci spolupráce s Českou advokátní komorou učí mediaci.

Ivo, prozraďte nám, kde hledáte inspiraci. Iva Moravcová

Pozoruji, naslouchám, čtu, cestuji, sportuji.

Děláte toho tolik, odpočíváte někdy? A co pro Vás znamená odpočinek? 

Ano, pokaždé je to jiná aktivita, jednou je to aktivita dynamická – kruhový trénink v posilovně, kolo, plavání, jindy relaxační jóga nebo práce na zahradě, kino nebo divadlo, či čtení.

A co roční období, které Vám vyhovuje?

V každém si najdu něco pozitivního, nejméně oblíbený je podzim,  největším favoritem je léto, neboť jsou dlouhé dny, které mi umožňují pohyb venku jak na zahradě, nebo při sportu, stejně tak ráda posedím s přáteli na zahrádkách v restauraci.

Jaké si tam dáváte jídlo? Které máte nejraději? 

Všechna jídla kde se vyskytují ryby, většinou vedou v mém výběru, občas volím steak. Ze zeleniny mám ráda chřest a brokolici, z ovoce miluji jahody, maliny, mango.

Na závěr nám prozraďte, jaké gesto nebo charakter je pro Vás nepřijatelné.

Neupřímnost, podlost, zákeřnost, manipulace, pomluvy.

Ivu jste měly možnost poznat blíže 26. května u kulatého stolu v projektu Empowering Women - BPW mentoring a opět se můžete seznámit na semináři ŽIVOTOPIS, který se bude konat 28.7. v Mam Prostoru. Přidejte se k nám, rezervace na Helena.dreiseitlova@bpwcr.cz.

 

Podpořeno grantem s Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště