Kdo měl možnost se zúčastnit 2. prosince 2014 krásného Vánočního večírku BPW v Union Dance Club v Praze 2, nám dá za pravdu - a kdo se k nám nepřidal, přišel o zábavu a úžasné výhry v tombole. Počasí nám nepřálo (ano, přesně ten den, co se poprvé v historii zastavila v celé Praze tramvajová doprava...), ale atmosféra byla i přesto skvělá.

Večírkem, která se nesl v rytmu latinskoamerických tanců Salsa a Bachata, nás provázela Venda Vaníčková. Během večírku proběhlo i předání dárků pro děti z Fondu ohrožených dětí - Klokánek.

Hlavním partnerem celé akce byla GE Money Bank, jejíž zástupce jsme mohli na večírku také potkat, a které patří obrovské poděkování za záštitu.

Ceny do tomboly, které z valné většiny našly své šťastné majitele, byly velmi lákavé - ať už poukázky na masáže (a mohli jste se nechat namasírovat přímo na místě nevidomými maséry), či školení, zážitky, věcné dárky, bylo toho mnoho.

Občerstvení ve formě finger food zajistil bezchybně Prague Catering, velký dík patří také Corinthia Hotel za hlavní ceny do tomboly.

Během večírku jsme mohli vidět, a některé z nás i vyzkoušet v roli modelky, nádherné modely návrhářky Ivety Pecuchové, které jsou elegantní, v jemných barvách a lichotí a sluší každé ženě.

To nejlepší nakonec - velký dík patří všem dobrovolnicím, které pomohly s přípravou večírku. Díky!

 

logo GE hlavní partner

Dary FOD

 

defilé 1

 

wellcome drink

 

účastnice

 

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště