Přinášíme informace o soutěži Lady Business Moravskoslezského kraje, která je určená speciálně pro ženy podnikatelky z Moravskoslezského kraje (právnické osoby). Soutěž pod záštitou Moravskoslezského kraje organizuje Agentura pro regionální rozvoj, a.s.

Soutěž je určena pro všechny ženy starší 18 let, které jsou vlastníkem nebo spoluvlastníkem firmy s rozhodujícím vlivem na jejím řízení a aktivně působí ve vedení firmy v hodnoceném období. Sídlo společnosti se musí nacházet na území Moravskoslezského kraje, současně přihlášená podnikatelka musí mít adresu trvalého bydliště na území Moravskoslezského kraje. Společnost musí existovat alespoň 2 roky a mít minimálně 3 stálé zaměstnance, obor podnikání je libovolný.

Přihlásit se je možno do 16.10.2015, slavnostní vyhlášení proběhne v prosinci. Vítězná podnikatelka získá právo užívat titul Lady Business Moravskoslezského kraje a rovněž i finanční odměnu ve výši 100.000 Kč.

Podnikatelku je možno i NOMINOVAT prostřednictvím nominačního formuláře. Vámi nominovanou podnikatelku poté sami oslovíme a nabídneme jí účast v soutěži.

Více informací a možnost přihlášení na www.ladybusiness.cz.lady business mor-slez kraje

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště