Skip to main content
aktualitaBPW Roztoky

Seminář – Výživa dětí

11. 2. 2016 se konal v  Městské knihovně v Roztokách zajímavý seminář na stále aktuální téma „Výživa dětí“.   Paní Martina Štěpánková, výživová poradkyně,  se s námi podělila o své zkušenosti se zdravou výživou a stravováním.
Diskutovali jsme o vhodnosti lepku v potravě a o možných škodách, které může způsobit. Jaké maso by nemělo chybět v našem jídelníčku nebo kolik procent zeleniny, ovoce a obilovin je třeba pro zdravý přísun energie. Hovořili jsme o pitném režimu a nevynechali jsme ani otázku kvality našich potravin a přidaných látek. Zjistili jsme, jak jednoduché je vyrobit chutný domácí jogurt bez éček.
Každý druhý čtvrtek v měsíci se konají v městské knihovně pravidelné vzdělávací semináře. Přijďte mezi nás a můžete vyslechnout spoustu dalších zajímavých témat.

P1040605

 

Lenka Švecová

Lenka ve svém profesním životě prošla řadou změn, dříve manažerka v bankovnictví, nyní jednatelka firmy ABRENA Solution s.r.o. , která je pojišťovacím makléřem. Působí také jako mentorka a organizuje vzdělávací semináře se zaměřením na osobní rozvoj. Základem je dělat svou práci dobře, vidět nové příležitosti, rozvíjet se a při tom všem nezapomenout na rodinu a přátele. Ráda potkává zajímavé lidi, kteří jsou pro ni inspirací a zároveň se s nimi může podělit o svoje znalosti a zkušenosti.