Skip to main content
aktualitaBPW Roztoky

Seminář Roztoky – 12. května

V Městské knihovně v Roztokách u Prahy se konal zajímavý seminář na téma Psychická pohoda a její vliv na zdraví a rodinu.

Lucie Přecechtělová nám příjemným způsobem předala svoje zkušenosti. Dověděli jsme se čeho se vyvarovat a na co si dát pozor při přetížení organizmu, co jsou prvotní příznaky naší nerovnováhy. Uvědomili jsme si, jak může vhodné stravování ovlivnit naše zdraví, jak ovlivňuje stres, jak důležitou úlohu hrají vitamíny a volné radikály při odbourávání stresu. Zároveň je důležité mít své hodnoty, nezapomínat na sebe a nebát se udělat změnu ve svém životě. Někdy stačí i procházka přírodou.

Gabriela Suchá

P1040672

Lenka Švecová

Lenka ve svém profesním životě prošla řadou změn, dříve manažerka v bankovnictví, nyní jednatelka firmy ABRENA Solution s.r.o. , která je pojišťovacím makléřem. Působí také jako mentorka a organizuje vzdělávací semináře se zaměřením na osobní rozvoj. Základem je dělat svou práci dobře, vidět nové příležitosti, rozvíjet se a při tom všem nezapomenout na rodinu a přátele. Ráda potkává zajímavé lidi, kteří jsou pro ni inspirací a zároveň se s nimi může podělit o svoje znalosti a zkušenosti.