Milé dámy, společně s Jitkou Hosprovou Vás zveme do Musea Kampa na prosincový koncert, který uzavře letošní ročník festivalu Procházky uměním. Na tuto vánočně laděnou procházku hudebním a výtvarným uměním se můžete vydat 8. 12. 2016 v 19h.

Hosté harfistka Kateřina Englichová a mezzosopranistka a moderátorka Martina Kociánová společně s Jitkou Hosprovou v nevšední dramaturgii přednesou skladby od A. Vivaldiho, G. F. Händela, A. Scarlattiho, J. L. Dusíka, W. A. Mozarta, J. Masseneta, Z. Lukáše, J. Vejvody. Závěrem večera proběhne tradiční zpívání známých koled. Více o koncertu naleznete ZDE.

Aktuální výstava je věnována malíři a grafikovi Josefu Istlerovi, jehož dílo si budete moci ve výstavních prostorách Musea Kampa prohlédnout. S tvorbou Josefa Istlera a jeho osobností vás blíže seznámí kurátor výstavy.

Pokud se rozhodnete strávit večer poslechem slavnostní vánočně laděné hudby v jedinečném prostředí, pošlete prosím zprávu na e-mailovou adresu info.jelinkova@gmail.com a budete zapsáni na seznam hostů.

S přáním krásných předvánočních dní Vám příjemné zážitky přeje

tým BPW

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště