Ve středu 27. května a ve čtvrtek 28. května 2015 proběhla v Praze konference projektu 100Mirrors Extended - 100Zrcadel pokračuje.

Konference se zúčastnily všechny partnerské organizace, tedy KADIS z Řecka, ENTER z Rakouska, LUMSA z Itálie, INDICO a UNIZAR ze Španělska, Doorpakkers z Nizozemí a rovněž organizátor akce, česká BPW, zastoupená Ing. Lenkou Šťastnou, prezidentkou BPW.

100Mirr_partners_logo

Projekt, jak jsme již informovaly, má za cíl nalezení ženských vzorů pro dívky a ženy, které vstupují na pracovní trh, ať už po studiu nebo např. po návratu z rodičovské dovolené, protože ženské podnikatelské vzory citelně chybějí.

Konference byla velmi přínosná, na programu bylo vyhodnocení dosavadního vývoje a plán na další měsíce. I když nás čekají prázdniny, projekt 100Zrcadel pokračuje se rozhodně na dovolenou nechystá! Sledujte novinky a aktuální zpravodajství na Facebooku.

Momentka z konference - právě máme chvilku pauzu.

100Mirr_conf_break

 

Číslo projektu: 2014-1-ES01-KA200-004674

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie.

Za obsah publikací (sdělení) odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.

 

 

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště