4. 6. 2015 od 18:00

Co vás na přednášce čeká

Feng shui je určené pro všechny. Na přednášce se dozvíte, jak se využívají vědomosti a zkušenosti shromažďované tisíce let v každodenním životě. Dozvíte se, jak Feng shui používají ty největší firmy světa jako je Google, Apple, IKEA, Donald Trump a další. Zároveň se dozvíte jak funguje Feng Shui v partnerství. Po konci přednášky dostanete i prostor na Vaše dotazy. Pokud vůbec nevíte co je Feng Shui, tak si stáhněte náš eBook, kde jsme to rozepsali.

Program večera

  • Welcome drink 18:00
  • Networking 18:05 – 18:20
  • Přednáška18:20 – 19:20
  • Dotazy 19:20 – 20:00

Přednášející Robert Haluska

Feng shui vyučuji v ČR, USA a na Slovensku. Nádherná a naplňující práce je mi zároveň koníčkem.

V současné době vyhodnocuji správné nemovitosti i asiatům v ČR a po Evropě (Německo, Holandsko, Španělsko), vyhledávám pro ně vhodné nebytové prostory pro podnikání, nebo realizuji stavby i rekonstrukce bytů, domů, bytových domů a zahrad. Podílím se na strategii obchodu s nemovitostmi, radím se vstupem na trh v různých odvětvích obchodu, ale rovnou i s výstupem z trhu (vše je o správném načasování nákupu a prodeje), ale také kdo s kým má nebo nemá být případně společníkem ve firmě a proč. Harmonizuji celé firmy a jejich kanceláře se zaměstnanci. Konzultujeme i reklamy podle 5ti elementů. Takto uchopená reklama dovede lépe zacílit na budoucího zákazníka. Umíme zařídit obchod (Ming tang – vstupní prostor a interiér) ohledně rozmístění a cest v něm tak, aby se zákazník cítil lépe, v obchodě se mu více líbilo a více nakoupil. Ostatně velké společnosti feng shui (feng šuej) již dávno využívají. Např. Google, Apple, Samsung, Donald Trump, ale i McDonald’s podle feng shui vytváří cesty a své prostory.

Ve spolupráci nyní stavíme domy a bytové domy za účelem dalšího prodeje, děláme investiční zahrady a parky podle pěti elementů přírody. Vytváříme investiční příležitosti pro případné investory s velmi zajímavým zhodnocením a jistotou.

Místo konání Golem klub, Na Perštýně 18, Praha 1

4. 6. 2015 od 18:00

Cena Feng Shui přednášky 680 Kč, v ceně je zahrnut welcome drink

5 důvodů proč přijít

  • Potkáte jednoho z nejlepších učitelů Feng Shui v ČR
  • Dozvíte se jak nás Feng Shui ovlivňuje a jak nám může pomoci
  • Řekneme Vám proč Feng Shui používají nejúspěšnější firmy
  • Prozradíme jak funguje Feng Shui v partnerství
  • Dostanete prostor pro Vaše dotazy

Rezeervujte si své místo na webu události http://www.fengshui168.cz/golem/

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště