ical Google outlook aktualita Pozvánka

Asociace veřejně prospěšných organizací ČR, jejíž je Business & Professional Women CR (BPWCR) dlouholetým členem, připravila na středu 29. 9. 2021 od 10:30 do 12:00 předvolební debatu zaměřenou na potřeby a možnosti rozvoje veřejně prospěšných organizací v nejbližších čtyřech letech. Řeč tak jistě bude i o tématech, která jsou pro BPWCR klíčová.

Jedním z hostů bude i socioložka Lenka Simerská, která se již více jak 15 let profesionálně věnuje tématu rovného odměňování žen a mužů a rovných příležitostí. O tématu rozdílu v platech a mzdách Lenka Simerská hovořila i během svého vystoupení na 12. ročníku mezinárodní konference Equal Pay Day, kterou každoročně pořádáme.

Debata bude živě vysílána přes stream ČTK z pražského Kongresového centra. Debaty, do které pozvánku obdrželi zástupci parlamentních politických stran a uskupení, kteří se na oblast neziskového potažmo veřejně prospěšného sektoru zaměřují, se Lenka Simerská zúčastní jako lídryně kandidátky Zelených pro Ústecký kraj v nadcházejících parlamentních volbách.

Moderátorem debaty je Václav Sochor.

Tags:

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště