Kdy: 30.1.1016  v 9.30

Kde: atelier JKArt (Kings design), Červená skála 331

Kurz tvořivého malování“ Každý umí malovat“ propojený s Metodikou Healing Touch Tantra Mistra Edgara Tantry.

Naučíte se jak správně používat Vaše tělo.

Pochopením souvislostí a soustředěním se na ně, docílíme většího zásobení těla a jeho tělesných struktur energií a celkovému ozdravení. Dochází tak i k integraci VŠECH našich energií do vědomého celku, rozpuštění zablokované energie a uzdravení emočních a fyzických traumat. Zbavit se křivd, bolestí, zátěží, nevhoných schémat  myšlenkových i emočních touží každý. Takto získaná energie nám dopomůže i k novým nápadům, novým řešením i tvorbě.

Starověký duchovní a léčebný systém Tantra (v překladu do češtiny nekonečný vývoj) více než 6 000 let učí uvolněný, otevřený, tvořivý přístup k životu a nikdy nekončící možnost vývoje.

Jarmila Králová lektorka a malířka spojuje ve svých kurzech poznatky ze studia u Mistra Edgara Tantry a dlouholeté zkušenosti z malířské tvorby a lektorské práce.                                                                                                                     Použitou metodiku Healing Touch Tantra vytvořil Mistr EdgarTa, který studoval v Indii ajurvedu a tradiční čínskou medicínu. V těchto oblastech prožil a studoval 37 let. Je profesorem čínské medicíny (fyzioterapie a reflexologie)  a Mistrem Ajurvedy, Tantry a Čínské medicíny. Ve svém učení klade důraz na vzdělanost, znalosti těla a propojení přírodní medicíny s klasickou fyzioterapií a reflexologií. Unikátnost této metody vidíme na množství vyléčených lidí a lidí, používajících metodu ve své praxi i životě.

Mob.: 731158787, www.obrazykralova.cz

Výtvarný atelier JKArt  pořádá kurzy pro děti i dospělé, podívejte se na jejich nabídku pro rok 2016 Program Výtvarného ateliéru 2016

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště