Skip to main content
aktualitaAWE Akademie

Plzenskoonline.cz: České podnikatelky mají chuť posouvat se dál a studium na univerzitě v USA jim dává příležitost

By 2. 6. 202123 června, 2021No Comments

Uplynulé měsíce byly pro všechny kvůli COVID-19 velkou zkouškou a jen pomalu se budeme „vracet“ do nového normálu. Pandemie a s ní spojená vládní opatření toho naložila hodně zejména na ženy. Kromě plnění pracovních povinností se musely zhostit rolí učitelek, nejlepších kamarádek svých dětí, mnohdy i kuchařek na plný úvazek – od rána do večera, prakticky bez možnosti „úniku“. Jen těžko hledaly čas samy pro sebe nebo rozvoj svého byznysu.

Je velmi povzbudivé, že i přes překážky, které musely ženy během lockdownů překonat, se našla skupina žen, které se nevzdaly svého snu a pustily se do jejich plnění. Řada z nich se stala součástí Akademie pro začínající podnikatelky (AWE), která letos díky organizaci Business & Professional Women CR odstartovala za podpory Velvyslanectví USA i v Česku.

Více informací o 1. ročníku AWE se dozvíte v článku portálu Plzenskoonline.cz

Přečíst celý článek

 

Chcete se také zúčastnit příštího ročníku AWE? Dejte nám na sebe email a o jeho spuštění budete vědět jako první! ZDE 

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2021 se studijní programy AWE objeví ve více než 75 zemích a otevřou tak cestu podnikání pro 70 000 žen! Business & Professional Women CR byla vybrána jako partnerská organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR. #AWEnergized #AWEinCzechia