Přesvěčte se .... další společná akce pořádáná ženami z BPW. Propojení kontaktů u nás prostě funguje a trvá. Neváhejte se k nám proto přidat. Členství v roce 2016 je otevřené. Přidejte se a zde je pozvánka na přijemnou společnou akci...

Milé dámy,medailová vína 2.12.2015

velmi srdečně vás všechny zvu na poslední ochutnávku vín společnosti LALUSS v tomto kalendářním roce, která opravdu stojí za to (viz příloha). Ochutnávku medailových vín děláme jen jedenkrát ročně a jsou to vína, která dostala nejméně 85 bodů v prestižní a mezinárodně velmi uznávané soutěži Prague Wine Trophy.

Při ochutnávce nás čeká nejenom 10 skvělých vín, ale také snoubení delikates s těmito víny. Počet míst je omezen na 20.

Nenechte si ujít tento vskutku jedinečný zážitek. Můžete jej také věnovat jako adventní či vánoční dárek někomu, koho byste rádi obdarovali něčím speciálním.

Požádám Vás o včasnou rezervaci a tentokrát i zaslání zálohy 400 Kč na osobu na č.ú. 670100-2202652794/6210, do zprávy prosím uveďte jméno a počet osob.

Ochutnávka proběhne v prostorách společnosti Papilio (majitelkou je také členka BPW) blízko Karlova náměstí (viz odkaz http://papilioprague.com/en/contact/)

Velice se těším na vás i na společný příjemný adventní zážitek.

Laďka Soukupová, jednatelka

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště