.

Lucie Butcher

Jazyky mě odjakživa bavily a fascinovaly. Vystudovala jsem obor překladatelství-tlumočnictví se specializací angličtina a španělština, a volba profese tedy byla jasná. Od té doby si plním svůj sen. Pracovala jsem jako externí překladatelka a lektorka jazyků pro překladatelské společnosti a jazykové školy i jako interní překladatelka a tlumočnice ve velké nadnárodní firmě. Od roku 2004 poskytuji služby pod vlastní značkou theBESTtranslation, ze které postupem času vznikla překladatelská agentura. Ta od roku 2015 funguje jako společnost s ručením omezeným.

Ve firmě už dávno nejsem sama a s rostoucím počtem externích dodavatelů se rozšiřuje i náš interní tým. Díky tomu se můžu věnovat tomu, co mě baví ze všeho nejvíc – překladům do angličtiny, marketingu, networkingu, sociálním sítím, dalšímu vzdělávání a … překladům do angličtiny. V roce 2008 jsem byla jmenována soudní tlumočnicí, což moji práci zajímavě obohatilo. Ve volném čase ráda cvičím jógu, čtu, vařím, ochutnávám a cestuji.

Agentura theBESTtranslation nabízí překlady, tlumočení a korektury ve více než 40 jazycích a od roku 2015 také firemní a individuální výuku anglického jazyka. Budu moc ráda pokud se mezi naše spokojené klienty zařadíte i vy.

web: www.thebesttranslation.cz

Facebook: www.facebook.com/thebesttranslation

LinkedIn: www.linkedin.com/in/luciebutcher

Twitter: @thebesttransl

Share Button