Monika zasvětila svou 20ti letou kariéru marketingu a komunikaci v různých nadnárodních korporacích. Nyní je Marketing Manažerkou pro společnost Essilor v Čechách a na Slovensku, předním dodavatelem brýlových čoček na světě.

„Vždy mě zajímalo poznávat nové věci a neustále se něčemu učit. Proto jsem vítala každou novou výzvu v podobě dalších marketingových disciplín (komunikace, produkt, CRM, PR, výzkum, channel marketing, brand experience atp.) a nových odvětví businessu.

Celá léta mně inspiroval tento způsob poznávání a sebevzdělávání. Společnost Essilor mi však nabídla další novou dimenzi v marketingu, která je pro mě velkou motivací. Kromě příležitosti zúročit mé dosavadní zkušenosti, mám možnost podílet se na projektech, které mají sociální a edukativní přesah. Zvyšování znalosti populace o možnostech, jaké přinášejí dioptrická skla a jak správná volba může nositeli zlepšit jeho život, je pro mě novou výzvou. Jsem hrdá na to, že pracuji pro společnost, jejíž cílem není pouze zisk, ale neustálé zlepšování života lidí na naší planetě zvyšováním kvality zraku.“

Kontakt:

Monika Spálavská, Marketing Manager CZ & SK at Essilor Optika, monika.spalavska@essilor.cz

Share Button