Biogen Idec, Country Director

Mentoring

8.12. 2015
od 18 - 21 hodin

 • Životní a pracovní zkušenosti

  Narodila jsem se v Brně, mám dvě děti, Alexandru a Lukáše. Vystudovala jsem Všeobecnou biologii se specializaci na mikrobiologii a molekulární biologii na Přírodovědecké fakultě v Brně, Pracovala jsem na Oddělení klinické mikrobiologie ve FN Brno. Po šesti letech na mateřské dovolené jsem začala pracovat ve farmaceutickém průmyslu a postupně jsem prošla různými pozicemi. Ředitelkou české pobočky Biogem Idec jsem 5 roků. Jsem 1.Viceprezidentkou Asociace inovativního farmaceutického průmyslu.

 • Motto

  Aby Tě ostatní mohli mít rádi, měj rád sám sebe. Měj sebereflexi a pokoru k životu, nepředpokládej, ale ověřuj. Když něco opravdu chceš, dokážeš to. Jen nikdy nezapomeň na svoje blízké.

 • Silné stránky

  Pracovitost, houževnatost, trpělivost, práce s energií, inovativnost, přirozený leadership a schopnost sestavit tým na základě silných stránek druhých, komunikace, time management a schopnost relaxovat a najít čas pro sebe.

 • Inspirace

  Inspirují mě lidé, kteří něčeho dosáhli a přitom zůstali příjemnými obyčejnými laskavými lidmi. Lidé, kteří dokážou vystoupit ze své komfortní zóny a jdou za svým cílem.

 • Má rada ženám

  POKUD OPRAVDU CHCETE ČEHOKOLIV DOSÁHNOUT, PODAŘÍ SE VÁM TO. JE TŘEBA TOMU VĚŘIT, NEÚSPĚCHY BRÁT JAKO PONAUČENÍ A DALŠÍ KROK K ÚSPĚCHU. NENECHEJTE SE ODRADIT ARGUMENTY OSTATNÍCH. BUĎTE TROCHU SOBECKÉ, VAŠE SPOKOJENOST PŘINESE SPOKOJENOST OKOLÍ. JEN NIKDY NEUBLIŽUJTE, HLAVNĚ NE DĚTEM.

Rozhovor

připravujeme pro vás

Share Button