Pavlína Chvalinová 20 let pracovala jako ředitelka střední firmy se zahraničním majitelem a díky tomu získala přehled a zkušenosti ve financích, obchodu, marketingu a celém řízení všech procesů, které firma střední velikosti potřebuje a musí zajistit, aniž by měla k dispozici externí marketingové či obchodní oddělení.

Díky spolupráci s tiskárnami, získala zkušenosti v konečné realizaci a možnostech zpracování tiskových dokumentů, úprav a grafických návrhů a proto svoji současnost zaměřila na tuto činnost. Firma FPI s.r.o. a webové stránky www.fpi-market.cz jsou místem, kde najdete inspiraci, ale hlavně kontakt, pokud potřebujete poradit či realizovat Vaše marketingové/obchodní/tiskové záměry.

I malá firma by měla věnovat pozornost detailům ve všech činnostech, které ji reprezentují od vizitky, formy emailové komunikace, promo letáků, webu atd. FPI s.r.o. pomáhá realizovat zakázky pro všechny, kteří se chtějí prezentovat originálně, profesionálně a přitom ekonomicky. MARKETING je proces hledání nejlepšího, ale přitom optimálního řešení. Osobní přístup, pochopení potřeb klientů a schopnost realizovat i nestandardní zakázky - to jsou rozhodující momenty, proč se klienti na Pavlínu obrací a rádi s ní spolupracují.

www.fpi-market.cz

Share Button