Skip to main content
aktualita

Nová prezidentka BPW Young International

BPW Young International má novou prezidentku!

Jak jistě mnohé víte, BPWCR je součástí mezinárodní sítě BPW International, jež působí ve více než 100 zemích světa. BPW Young je klub, který sdružuje mladé členky, a má novou mezinárodní zástupkyni, Tomi Odunsi Fadina. Tomi je mezinárodně uznávaná umělkyně a zpěvačka. Svěřila se s tím, že jednu svou písničku napsala dokonce během loňského mezinárodního setkání BPW.

Ve čtvrtek 27.května se oficiálně představila a odprezentovala výzvy, které organizaci BPW čekají. Také vyjádřila svůj obdiv k celé organizaci a k její 90leté působnosti. Obdivovala rozmanitost členek a přitom harmonii, která mezi všemi panuje. Osazenstvo bylo opravdu mezinárodní: sešly se předsedkyně BPW klubů z celého světa: od Nigérie, přes Itálii až po Mexiko. Mimo jiné se zúčastnila i hostka conference Equal Pay Day 2021 pořádané v České republice, Claudia Pirani, ze sesterského klubu São Paulo z Brazílie.

Hlavní téma, které Tomi předestřela, bylo Viditelnost a zapojení členek do organizace. Ze své vlastní zkušenosti vnímá, že přesto, že se k organizaci připojují stále nové členky, tak mnoho z nich je neaktivních a nevyužívá příležitosti, které organizace nabízí. Jak sama řekla, ,,byla by velká škoda nepředat dědictví BPW mladším ženám, které momentálně nejsou tolik zapojeny.”

Na závěr si zkuste mentální cvičení, které si vyzkoušely i zúčastněné: ohodnoťte sebe samy jako členky BPW. A buďte upřímné!

Vždy se najde možnost, jak se více zapojit do aktivit organizace a BPWCR je otevřeno všem nápadům. Těšíme se na ně!

#activemembership