"Moc bych si přála být na konferenci Ženy sobě, alespoň na té mentoringové části, ale nemám našetřeno dost, abych si tento čas pro sebe mohla dovolit. Mám mnohem menší příjem než jsem byla zvyklá, co dostanu, tak to rozložím mezi své základní potřeby a  děti. Máme hypotéku a manželův příjem není tak velký, abych si mohla peníze z rodičovského příspěvku nechat jen pro sebe a své zájmy. Je to začarovaný kruh. Čím více o sebe nedbám, tím více jsem smutná, nervózní, cítím se méněcenná, začínám pochybovat o tom, že někdy budu stejně energická a v obraze jako před první mateřskou. Bylo by úžasné, kdyby se našel někdo, kdo by mi pomohl načerpat ženskou energii, nasát inspiraci, co dál se svým profesním životem. Budu nadšená, jestli se najde nějaká dobrá duše a koupí mi lístek."

Olinanominovaná maminka

Olgy příběh se naplnil. Lístek ji věnovala jiná žena, která se o její situaci dozvěděla v rámci akce #nominujmaminku.

Jak to vidí naše organizace?

Nemusíme maminkám najít pracovní místo, ale můžeme jim představit aktuální situace v oboru. Můžeme s nimi sdílet své zkušenosti. Můžeme jim pomoci zvednout sebevědomí a předat jim nové znalosti. To vše umí speed mentoringkterý opět inspiruje ženy 14. dubna 2018 na akci Equal Pay Day. 

"Kampaň Nominuj maminku je podle mě super nápad! Přesně můj případ. Ani jsem se nedívala na cenu vstupenky, prostě vím že můj příjem je teď téměř 3x menší a prostě ho nemůžu investovat do sebe. Maty bude mít v té době 1. narozeniny a já za 1,5 týdne taky, tak by to byl krásný dárek pro maminku od vás nebo hodné maminky, která mě "adoptuje". Takže jestli se najde dobrá duše a koupí mi lístek budu nadšená." Lenka M. 

Vstupenku Lence věnovala společnost Mary Kay, ale nakonec jí onemocněl syn s chřipkou a tak její vstupenku využila další nominovaná maminka. I to je realita.

To ale nemění fakt, že se Lenka do NOMINACE letos pustí znovu, protože syn poporostl a bude daleko lepší šance, aby jej pohlídali v dětském koutku Rossmánek.

Máte mezi sebou také maminku na MD/RD, či ženu, která se stará o malé děti a nemůže si vstupenku na mentoring dovolit?

NOMINUJTE JI do 20.3.2018

Všechny příběhy najdete v příspěvcích, či sociálních sítích @bpwcr se znakem #nominujmaminku

Děkujeme, že nám pomocí LIKŮ a KOMENTÁŘŮ pomůžete příspěvky zviditelňovat a posouvat do zorného pole potencionálních dárců. Nejenže je sdílení zábava, ale příběhy maminek mohou často inspirovat.

Na rodičovské dovolené je v ČR více než čtvrt miliónu žen a pět tisíc mužů. To je opravdu mnoho žen, které zažívají hluboký propad v příjmech i sebevědomí. Zapojením do speed mentoringu akce Equal Pay Day ženy zjistí, že v tom nejsou samy a budou se moci na svou cestu podívat z jiného úhlu...

Jak můžete podpořit maminky Vy?

Kupte libovolný počet vstupenek
 pro nominované, nebo konkrétní maminky.

Vstupenky můžete zakoupit jako firma, nebo jako konkrétní osoba.

Na Vaše dotazy odpovíme na emailu sekretariat@equalpayday.cz.

Děkujeme za podporu a těšíme se na velké setkání v dubnu !

Tým Equal Pay Day

Share Button