Skip to main content
aktualita

01/2022 – Nezastavujeme, jedeme dál! Jedete s námi?

By 20. 1. 202230 října, 2022No Comments

Milé dámy, vážení pánové,

někdo se možná na začátku roku trochu rozkoukává, pro nás to ale neplatí. S energií načerpanou během vánočního “volna” pokračujeme v práci na všech našich projektech. Letos nás toho čeká opravdu hodně. Není tedy čas ztrácet čas!
V lednu se zase naplno roztáčí kola projektu Empowering Women 4. A dobrou zprávou je, že stále je ještě šance se do něj zapojit. Proto máte-li ve svém týmu talentované ženy, kterým byste rádi pomohli v jejich nových manažerských rolích, nebo je na ně připravili, “pošlete” je mezi nás.
V pátek 28. 1. 2022 se s mentees o svoje zkušenosti podělí Corporate Affairs Director Central Europe ve společnosti Mars Czech Zuzana Lošáková a Communication and Corporate Affairs Director GSK Libuše Kyzlinková. Jakým tématům se budou věnovat? “Každý den buďte lepší verzí sebe samé.” a “Změna jako nezbytná součást našich životů a jak ji zvládat.”

 

 

 

Na plné obrátky jedou přípravy dubnového Equal Pay Day 2022. eště nemáte svou vstupenku na tuhle jízdu plnou pozitivních impulsů, nových myšlenek a nabitou neskutečně silnou energií? Žádný problém, ještě do konce ledna máte šanci si ji pořídit za zvýhodněnou cenu předprodeje.

 

Co dalšího nás ještě čeká? Čtěte více v newsletteru.