Naplánovaná událost Pozvánka
palác Žofín, 226, Nové Město, Praha, okres Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha, 11000, Česko Mapa

Pop operní trio LA GIOIA působí na hudební scéně již 10. let a k této příležitosti připravuje NAROZENINOVÝ GALAKONCERT v Praze, v pondělí 18. března 2019 v Paláci Žofín.

Pro nákup vstupenek využijte přihlašovací formulář.

Na koncertě vystoupí přední osobnosti české a slovenské pop music, které jsou zároveň kmotry již vydaných CD La Gioia. V podání tria uslyšíte světové hity různých žánrů, kterými například jsou Nessun Dorma, Adagio, Somewhere, My Way, Winner Takes It All, Radio Gaga, a také výběr z českých hitů - Pár přátel stačí mít, Sanitka a „Fontána pre Zuzanu“, kterou La Gioia zazpívá společně s kmotrem Vašo Patejdlem. Těšit se můžete i na song The Prayer v podání se slovenskou divou Sisou Sklovskou. Svůj temperament předvede nejslavnější cikánská kapela na světě Cigánski Diabli, v zahraničí známá jako Gipsy Devils. Hudební doprovod celého koncertu zajistí Big Band Gustava Broma pod taktovkou Vlada Valoviče a Simple Lounge Quartet.

K 10. výročí na hudební scéně a k významnému 100. výročí od vzniku Československa, La Gioia vydává nové CD "LA GIOIA - BEST OF ČESKOSLOVENSKÉ". CD obsahuje 20 písní z celé hudební éry pop operního tria. Mezi nejznámějšími melodiemi je také píseň mistra Karla Gotta „Pábitelé“. Karel Gott byl kmotrem prvního CD „La Gioia“ a jeho účast je též na galakoncertě přislíbena. Těšit se můžete také na zpěváka a skladatele Michala Davida.

La Gioia znamená v italštině radost a právě s radostí, hispánským temperamentem a italskou vášní Vám tito zpěváci nabízí nevšední a jedinečný hudební zážitek.

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště